Lokasyon
Büyükçekmece / İstanbul
Çalışma Saatleri
Pzt-Cum: 09:00-17:30
TALEP FORMU
HİZMETLERİMİZ
İthalat – İhracat Hizmetleri
Şirketimiz, Balkan ülkelerinde ithalat ve ihracat’ın sürekliliği için çalışan, acenta desteklerimizle güçlü bir ağımız olan, dinamik kadromuzla logistiği daha teknolojik, daha hızlı, daha üst çıtalara taşıma hedefi içerisindeyiz.
DETAYLAR
Gümrük Organizasyon Hizmetleri
Geçmişten gelen tecrübeli ve süreklilik sağlayan kadromuzla gümrük hizmetlerimiz en hızlı şekilde en sağlam adımlarla ilerlenmektedir.
DETAYLAR
Parsiyel Organizasyon Hizmetleri
Günümüzde maliyet müşterimizin en büyük sorunu olduğu için bu hizmetlerimiz müştelerimizin maliyetleri bölüşmesi adına daha faydalı olacağı için kendimizi bu organizasyonda önemli adımlarla geliştirdik. Parsiyel hizmetimizde gayet profesyonelce ve kaliteli bir hizmet alacağınızdan hiçbir şüpheniz olmasın. Sizin için her zaman en iyisini düşünürüz.
DETAYLAR
Forwarder Organizasyon Hizmetleri
Sizin için en güvenilir firma olmak adına çalışan Koza Uluslararası Taşımacılık olarak, yüklemeleriniz de ilk aramnız gereken nakliye firma olma arzusu ve çabasındayız. Yükleriniz için gereken en güvenilir en hızlı teslimatı öncelikle özmal ayrıcalıklada firmamızın kontrolünde araçlarımızda taşımak için bu organizasyon hizmetini sizler için sağlıyoruz.
DETAYLAR
Askılı Tekstil Taşımacılığı
Tekstil ürünlerinizin araçlarımızdaki askılı düzenekler sayesinde mallarınızı daha özenli ve daha güvenilir taşımak için verdiğimiz bu hizmeti parsiyel ve komple olarak gerçekleştirmekteyiz.
DETAYLAR